Британія надасть фінпідтримку Україні в рамках гуманітарної допомоги ООН

Все про економіку та фінанси

Великобританія готова фінансово підтримати Україну в рамках гуманітарної допомоги ООН. Про це британський прем’єр-міністр Девід Кемерон заявив у телефонній розмові з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба глави держави.

Як зазначається, співрозмовники скоординували дії щодо реагування на інформацію про захід на територію України з Росії військової техніки, що чітко засвідчили міжнародні журналісти, зокрема, газети «Гардіан». Президент України поінформував, що ця інформація достовірна і підтверджена, оскільки значна частина цієї техніки була знищена вночі української артилерією.

Британський прем’єр запевнив в своїй твердій та послідовній підтримці України та дій Президента. Він також поцікавився питанням щодо гуманітарної допомоги, що прямує до Луганська. Президент поінформував про останній розвиток подій, а також про те, що українська частина міжнародної гуманітарної допомоги в рамках місії Червоного Хреста прямує у Луганськ.

Президент висловив занепокоєння ситуацією на кордоні, зокрема, тим, що через відкриту частину кордону в Україну продовжує надходити важка військова техніка та озброєння з Росії.

Співрозмовники обговорили міжнародні зусилля для діалогу щодо можливості врегулювання ситуації на Донбасі, а також перспективи розширення військово-технічного співробітництва.