"Боні і Клайд": ФГВФО продав Волкову активи Дельта Банку на 14,3 млрд грн з дисконтом 99,8%

Все про економіку та фінанси

Фонд гарантування продав пул активів Дельта Банку, в який увійшли права вимоги до юридичних і фізичних осіб на суму 14,3 млрд грн.

Відповідно до судових матеріалів, боржниками за відповідними кредитними угодами є в т.ч. ТОВ "Факторіал М" (раніше називалося ТОВ "Боні і Клайд"), ТОВ "Антарес-Торгсервіс", ТОВ ТОВ “Еплада”, ТОВ “Еквіті Ін” (раніше називалося ТОВ “САБ-Р”), ТОВ “Трансінвест Україна”, які фігурували в кримінальних провадженнях щодо можливого виведення Дельта Банком рефінансування НБУ та в публікаціях щодо видачі фінустановою позик для компаній-“пустишок” (див. тут, тут, тут).

Переможцем аукціону з пропозицією 30,6 млн грн стало ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста”.

За даними держреєстру, серед засновників цієї компанії - Андрій Волков (екс-глава правління Альфа-Банку; на ринку його пов’язували в т.ч. з Павлом Фуксом).

P.S.

У згаданому пулі - в т.ч. права Дельта Банку на земельну ділянку площею 7,1566 га за адресою: Івано-Франківська обл., м. Яремче, с. Поляниця (для будівництва готельно-котеджного комплексу, гірськолижної траси).

Як зазначається, "право власності банку на земельну ділянку припинено згідно даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно" (цитата).