Уряд Болгарії може розглянути питання закупівлі української електроенергії

Все про економіку та фінанси

Віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів Болгарії Асен Васильєв висловив готовність внести до порядку денного уряду розгляд питання про закупівлю виробленої Україною електроенергії. Про це повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко у Facebook за підсумками зустрічі у Вашингтоні, констатує "БізнесЦензор".

Марченко зазначив, що Україна нещодавно приєдналася до енергомережі Європи ENTSO-E, завдяки чому електроенергія, що виробляється в Україні, зможе реалізовуватися на європейському ринку.

"Таку можливість обговорював з усіма європейськими колегами", – наголосив Марченко.

Крім того, на зустрічі з директором Головного управління казначейства Франції Еммануелем Муленом Марченком запропонував приєднатися до просування в G7 і серед інших країн можливості запровадження додаткового податку на імпорт російських енергоносіїв.

Глава Мінфіну України також подякував Франції за наданий кредит на пільгових умовах у 300 млн євро та лідерство на санкційному напрямку: Казначейство Франції стало одним із перших, хто ініціював заморожування активів ЦБ РФ

Крім того, Марченко зустрівся з міністром міжнародного розвитку та співпраці Швеції Матильдою Ернкранс, від якої також отримав запевнення у підтримці України.