Bloomberg: США розглядають можливість санкцій проти центробанку Росії

Все про економіку та фінанси

Сполучені Штати Америки розглядають можливість санкцій проти Банку Росії, центрального банку Російської Федерації. Про це повідомила вашингтонська кореспондентка Bloomberg Салеха Мохсін у Twitter з посиланням на власні джерела, констатує Liga.net.

"США приглядаються до санкцій проти російського центрального банку, цей крок завдасть удару по більшій частині $643-мільярдних резервів, які накопичив Путін", – повідомила вона.

Журналістка додала, що остаточне рішення ще не ухвалене і США хочуть ухвалювати свої рішення в координації з Євросоюзом, щоб досягнути якомога більшого ефекту.

Внесення центрального банку такої великої економіки, як російська, до "чорного списку" не матиме прецедентів. Такий крок може стати "руйнівним" для Росії і, за словами економіста Тімоті Еша, призведе до обвалу рубля.

Раніше 26 лютого стало відомо, що США внесли до санкційного списку президента Росії Володимира Путіна, міністра оборони РФ Сергія Шойгу, міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова та главу Генштабу РФ Валерія Герасимова.

Перед цим адміністрація США оголосила безпрецедентні санкції проти російських державних банків, багатьох державних компаній та постачання американських технологій до Росії.