Bloomberg: США і Британія планують боргові санкції проти Росії

Все про економіку та фінанси

Уряди США і Великої Британії узгоджують введення нового пакету санкцій проти Росії за використання хімічної зброї. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела, констатує zn.ua.

"США і Велика Британія зважують додаткові санкції проти Росії за використання хімічної зброї, з варіантами, що варіюються від санкцій проти олігархів до крайніх заходів по боротьбі з суверенним боргом країни", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що британські офіційні особи наполягають на тому, щоб Організація із заборони хімічної зброї продовжувала тиснути на Росію з вимогою надати відповіді щодо використання нею заборонених речовин.

Як повідомляє видання, упродовж найближчих тижнів ключові європейські союзники, в тому числі Франція і Німеччина, обговорять потенційні санкційні заходи.

Нагадаємо, 2 березня адміністрація Байдена оголосила про перші санкції проти Росії. Санкції були введені через отруєння і ув`язнення лідера опозиції Алєксєя Навального. Покарання збігаються з санкціями, накладеними Європейським союзом і Великою Британією, в основному проти високопоставлених співробітників російських правоохоронних органів та інших осіб, пов`язаних з президентом Владіміром Путіним.

Відомо, що у Вашингтоні обговорюють орієнтований на Росію виконавчий указ, який призведе до санкцій проти РФ "за її численні напади на американську демократію та американський персонал, включаючи хакерські атаки на компанію SolarWinds і нагороди, призначені за вбивства американських солдатів в Афганістані, все - в одному пакеті".