Близькі до Рожкової працівники НБУ звільняються

Все про економіку та фінанси

Директор департаменту ліцензування НБУ Олександр Бевз заявив, що він та низка працівників вказаного департаменту подали заяви про звільнення.

О. Бевз вважається близьким соратником першої заступниці глави НБУ Катерини Рожкової.

У червні К. Рожкова казала, що планує працювати в Національному банку “ще щонайменше чотири роки” (цитата).

Згодом НБУ уточнив, що після звільнення 9 працівників департаменту ліцензування цей структурний підрозділ (його штат - 107 осіб) продовжить роботу у штатному режимі, а його керівники будуть призначені відповідно до вимог закону.

P.S.

Згодом директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук теж заявив про плани завершити роботу в НБУ. "Терміни обговорю із новим заступником голови НБУ – куратором Департаменту фінансової стабільності", - зазначив В. Ваврищук.

Нагадаємо, в липні завершується строк повноважень Дмитра Сологуба на посаді заступника глави НБУ (він курує в т.ч. Департамент фінансової стабільності).

Також про завершення роботи повідомив керівник департаменту супроводу кредитів Нацбанку Олег Новаковський.

За його словами, “найголовніший підсумок – з абсолютною впевненістю можу гарантувати, що жоден рефінанс за ці шість років не був виданий (так само як і не був не виданий) «з метою одержання неправомірної вигоди для себе та/або інших невстановлених осіб» або «тому, що так вирішило керівництво»” (цитата).

Разом з тим, один з колишніх працівників НБУ у соцмережах зауважив, що "департамент Олега [Новаковського] давно вже розформовано-реорганізовано, там новий начальник", а тому звільнення О. Новаковського було питанням часу.