Блінкен повідомив, що відвідає Україну на наступному тижні

Все про економіку та фінанси

Державний секретар США Ентоні Блінкен на наступному тижні з робочою поїздкою відвідає Україну, про що він заявив в інтерв`ю телеканалу CBS, пише zn.ua.

Глава американського зовнішньополітичного відомства не розкрив деталі і мету візиту, однак звернув увагу на ситуацію на кордоні Росії та України.

«На кордоні з Україною зосереджено більше сил, ніж будь-коли з 2014 року, коли Росія фактично втрутилася», - сказав Блінкен.

«Я не можу сказати, що ми знаємо про наміри пана Путіна. Є цілий ряд речей, які він міг би зробити або не робити. Але ми бачили, як деякі з військових сил фактично почали відступати », - повідомив держсекретар.

27 квітня джерело CNN повідомляв, що Блінкен в травні планує відвідати Україну. Співрозмовник телеканалу пояснив, що поїздка держсекретаря напередодні заплановану зустрічі американського президента Джо Байдена з Володимиром Путіним має продемонструвати Москві, що Вашингтон підтримує Київ.

Крім того, візит Блінкена в Україні дозволить обговорити потенційну зустріч президентів Джо Байдена і Володимира Зеленського.