Bitcoin обвалився за добу на 20%, з квітня втратив майже половину вартості

Все про економіку та фінанси

За даними порталу CoinDesk, зараз котирування Bitcoin знаходяться на рівні біля 35 тис дол, демонструючи падіння на 20,8% за добу, друга найпопулярніша криптовалюта - Ether - падає на 26,6%, до 2,5 тис дол, пише "БізнесЦензор".

В ході торгів за останню добу Bitcoin падав з 43,98 тис дол до 30,2 тис дол, проте потім відіграв частину втрат. У квітні ціна цієї криптовалюти досягала рекордного рівня близько 65 тис дол.

Ціна активу почала падати ввечері 18 травня на тлі заборони китайським фінансовим організаціям надавати послуги, пов`язані з криптовалютами.

Як зазначає CoinDesk, Bitcoin падає п`ятий день поспіль, з початку місяця криптовалюта втратила 34% своєї вартості, що є максимальним показником за один місяць з листопада 2018 року.

Біржі, що пропонують криптовалютні ф`ючерси, ліквідували позиції на суму $8 млрд, згідно з даними bybt.com. На ф`ючерси на біткоїни доводиться майже 50% від загального числа ліквідацій на ринку.

Проте, загальна ліквідація позицій, що відбулася за останні 24 години, все ще менша від рекордної суми примусових закриттів в розмірі $10 млрд, що спостерігалася 17 квітня, коли біткоїн різко впав з 60 тис дол. З тих пір на ринку в основному відбувалися щоденні ліквідації на суму менше 4 млрд дол, якщо не брати до уваги сьогоднішнього сплеску.