Білорусь призупинила транзит нафти до Польщі нафтопроводом "Дружба"

Все про економіку та фінанси

Білоруський оператор "Гомельтранснєфть" обмежив прокачування нафти нафтопроводом "Дружба" в напрямку Польщі через позаплановий ремонт на одній із гілок трубопроводу, заявив офіційний представник "Гомельтранснєфть" Ігор Дьомін російському агентству ТАСС, пише Liga.net.

"З учорашнього дня Гомельтранснєфть розпочала позаплановий ремонт на одній із гілок магістрального нафтопроводу "Дружба", обмеживши прокачування в напрямку Адамової Застави (Польща) орієнтовно на три доби", – цитує агентство Дьоміна.

Він додав, що зупинка на ремонт не позначиться на обсягах постачання нафтопроводом за листопад.

Нафтопровід "Дружба" забезпечує постачання нафти на білоруські НПЗ та її транзит до Європи. Трубопровід бере свій початок у Самарській області РФ, проходить через Брянськ і далі розгалужується на дві ділянки: північну та південну, проходить через Білорусь, Україну, Польщу, Чехію, Словаччину, Німеччину, Угорщину, Латвію, Литву.

8 листопада велика група мігрантів зібралася в Білорусі біля кордону з Польщею та намагалася масово її перейти. Польща привела війська до бойової готовності й скликала сили тероборони