БЕБ: вартість арештованого майна росіян - 31 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Бюро економічної безпеки (БЕБ) повідомляє, що з початку повномасштабної війни ініціювало арешт майна громадян рф на суму близько 31 млрд грн. Йдеться про майно росіян, які, за висновками БЕБ, здійснили правопорушення в економічній сфері на території нашої держави. 

«У фокусі посиленої уваги БЕБ — підприємства, власниками яких виступають представники країни-агресора. Вже виявлено багато випадків ухилення від сплати податків. Практично щодня арештовуємо активи й збільшуємо суму на декілька мільйонів. Зараз йдеться про 31 млрд грн – це вартість арештованого майна росіян, яких підозрюють у цих правопорушеннях. Сподіваюся, що незабаром, за рішеннями суду, ці кошти та активи почнуть працювати лише на користь України», – наголосив директор БЕБ Вадим Мельник.

Як зазначається, цього тижня співробітники БЕБ за процесуального керівництва ОГП викрили росіянина, який приховав дохід від надання в оренду комерційної нерухомості в одній з областей нашої держави. Бюджет України від його діяльності не доотримав майже 19 млн грн. Зараз суд наклав арешт на банківські рахунки, земельні ділянки та нерухомість цієї особи. Орієнтовна вартість арештованого майна становить близько 1,3 млрд грн.