БЕБ: арештовано активи росії та білорусі на 30 млрд грн

Все про економіку та фінанси

Директор Бюро економічної безпеки Вадим Мельник під час телемарафону повідомив, що загальна вартість активів росії та білорусі, на які БЕБ забезпечило накладення арешту, становить 30 млрд грн.

“У першу чергу, ці активи не повинні працювати на країну агресора. По-друге, вони повинні належати Україні та приносити користь нашій державі. Вагони мають здійснювати перевезення на українській залізниці, товарно-матеріальні цінності використовуватися для відбудови зруйнованих населених пунктів, кошти та автомобілі передаватися на потреби ЗСУ”, - зазначив Вадим Мельник.

Як зазначається, йдеться про арешт таких активів: 100% корпоративних прав та активи гірничо-збагачувального комбінату, який здійснював видобуток титановмісної сировини, 17800 вагонів орієнтовною вартістю біля 15 млрд грн., з них 1625 вагонів з товарно-матеріальними цінностями вартістю близько 3 млрд грн, понад 160 одиниць автомобілів та спецтехніки – 220 млн грн, а також активи однієї з фінансових установ в сумі понад 12,4 млрд грн.