Пентагон: США визнають право Ізраїлю на самооборону

Все про економіку та фінанси

США визнають право Ізраїлю на самооборону в палестино-ізраїльському конфлікті, і його військову перевагу. Крім того, президент США Джо Байден не вважає атаки Ізраїлю на позиції палестинського руху ХАМАС у відповідь на ракетний обстріл ізраїльської території "занадто гострими", передає американське оборонне відомство, констатує zn.ua.

У Пентагоні відбулася зустріч директора військово-політичного департаменту міністерства оборони Ізраїлю Зоара Палті і заступника міністра оборони США з політичних питань Коліна Колла. Колл засудив терористичні атаки, спрямовані проти ізраїльських цивільних осіб, і запевнив Ізраїль у підтримці права на самооборону.

Колл також підтвердив підтримку міністерства оборони США в питанні "якісної військової переваги Ізраїлю", а також висловив надію на відновлення спокою в регіоні.

Байден в свою чергу зазначив, що відповідні атаки Ізраїлю на позиції палестинського руху ХАМАС не можна назвати "дуже гострими".

"Питання в тому, як вони доберуться до точки, в якій відбудеться значне скорочення нападів, особливо ракетних обстрілів, без розбору націлених на населені пункти. Зараз над цим триває робота", - сказав президент.

Раніше повідомлялося, що представники терористичної організації ХАМАС продовжують обстрілювати територію Ізраїлю. У свою чергу Ізраїль не припиняє авіаудари по підконтрольній ХАМАС території Сектора Газа. Насильство триває, незважаючи на зусилля єгипетських переговорників, які провели особисті зустрічі з двома сторонами.