Байден: США нададуть Україні ще $500 млн економічної допомоги

Все про економіку та фінанси

Президент США Джо Байден оголосив про надання Україні 500 мільйонів доларів прямої економічної допомоги. Про це він заявив у зверненні в четвер, пише "Європейська правда".

"Ми також демонструємо нашу підтримку народу України. Сьогодні Сполучені Штати оголошують про намір виділити 500 млн доларів прямої економічної допомоги українському уряду" - заявив Байден.

За його словами, це збільшує загальну економічну підтримку України до 1 мільярда доларів протягом останніх двох місяців.

"Ці кошти допоможуть українському уряду стабілізувати економіку, підтримати громади, які були спустошені російськими військами, і платити сміливим працівникам, які продовжують надавати критичні послуги народу України" - пояснив президент США.

У березні Конгрес США схвалив надання Україні допомоги в розмірі приблизно 14 мільярдів доларів, але більше частина цих грошей ще не була виділена або виплачена.

Раніше президент Байден вже анонсував окрему економічну підтримку України в розмірі 500 мільйонів доларів, але український уряд просив про додаткову допомогу від світових лідерів.

Нагадаємо, Джо Байден також оголосив про виділення нового пакету військової допомоги Україні на $800 мільйонів.