Байден представив проект бюджету-2022 з витратами на $6 трлн

Все про економіку та фінанси

Президент США Джо Байден у п`ятницю представив проект федерального бюджету на 2022 фінансовий рік, який передбачає збільшення державних витрат до $6 трлн, відповідний документ у п`ятницю опубліковано на сайті Білого дому, констатує "Інтерфакс-Україна".

Проект бюджету, серед іншого, об`єднує великі ініціативи, про які раніше оголосив американський президент: "План підтримки американських сімей" вартістю $1,8 трлн і "Американський план зайнятості" вартістю $2,3 трлн, а також $1,5 трлн на дискреційні витрати.

"Бюджет інвестує безпосередньо в американських громадян і зміцнить економіку нашої країни, поліпшить наше фінансове здоров`я у довгостроковій перспективі", - йдеться у вступній заяві Байдена до плану бюджету.

Таким чином, разом із програмами, які не вимагають щорічного затвердження, бюджет на 2022 фінансовий рік зажадає $6 трлн, де великі інвестиції будуть спрямовані в освіту, охорону здоров`я, науку і інфраструктуру, відзначає видання The Hill.

"Країна була ослаблена десятиліттями недостатнього інвестування в ці галузі, обмежені бюджетними лімітами", - заявила в п`ятницю виконуюча обов`язки директора офісу управління та бюджету Шоланда Янг.

Адміністрація Байдена вважає, що плановане підвищення податків для корпорацій і заможних людей забезпечить бюджету достатні доходи, щоб компенсувати зростання витрат протягом наступних 15 років.