Байден: на зустрічі з Путіним заявив про підтримку України

Все про економіку та фінанси

Президент США Джо Байден під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявив про підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Про це президент США сказав під час брифінгу за підсумками саміту у Женеві, констатує "Радіо Свобода".

«Я передав непорушну прихильність Сполучених Штатів до суверенітету і територіальної цілісності України. Ми обговорили Мінські домовленості. Я висловив наш погляд на Мінські домовленості. Він (Путін – ред.) не заперечував мені. Але, звичайно, відмінності були», – сказав Байден. 

Путін під час прес-конференції після зустрічі з президентом США Джо Байденом заявив, що у Росії нібито є тільки одне зобов’язання щодо України – сприяти реалізації Мінських домовленостей.

«Що стосується України, то ця тема порушувалася. Не можу сказати, що дуже детально. Наскільки я зрозумів президента Байдена, він згоден з тим, що в основі врегулювання на сході України повинні лежати Мінські домовленості. Що стосується зобов’язань щодо України, у нас зобов’язання тільки одне – сприяти реалізації Мінських домовленостей. Якщо українська сторона готова до цього, ми підемо цим шляхом без усякого сумніву», – сказав Путін.

Щодо теми НАТО, то вона, за словами президента РФ, зачіпалася "мазком", пише zn.ua.

"Не було ніякої ворожості, але зустріч була в принциповому ключі", - зауважив Путін про ці переговори.