Банк "Михайлівський" переконує, що його ліквідність "на достатньому рівні"

Все про економіку та фінанси

Банк «Михайлівський» в офіційній заяві щодо звільнення глави правління Ігоря Дорошенка зазначив, що наразі він (банк) «працює в штатному режимі».

«Ліквідність банку на достатньому рівні. Обслуговування депозитів та кредитів здійснюється в повному обсязі. Операції за кредитними та платіжними картками виконуються згідно до умов укладених договорів», - запевнив банк.

У прес-релізі фінустанови висловлюється подяка І. Дорошенку за його роботу. «Бажаємо Денису Олександровичу наснаги та професійних здобутків на новій посаді», - констатували в банку «Михайлівський».

P.S. Сигнали від клієнтів поступають різні - див. форум сайту finance.ua та повідомлення сайту kurs.com.ua. 

P.P.S. "Платинум Банк" офіційно оголосив, що Ігор Дорошенко очолив компанію, яка контролює 100% акцій "Платинум Банку".

Довідково  

Неофіційні джерела журналіста, ведучого програми "Гроші" (1+1) Олександра Дубінського пов`язуютьзвільнення І. Дорошенка в т.ч. можливим об`єднанням банку "Михайлівський" та "Платинум Банку".

Редакція Finbalance не має офіційних підтверджень цієї інформації та готова опублікувати офіційні коментарі всіх згаданих структур з цього приводу. 

Додамо, що два дні тому представник банку "Михайлівський" на Інтернеті-форумі закликав не спекулювати непідтвердженою інформацією щодо банку.

Матеріал Finbalance про офіційні показники банку "Михайлівський" (у т.ч. специфіку кредитування бізнесу) див. тут. Про дивні судові дискусії банку з НБУ - тут.

Неофіційну інформацію газети "Дзеркало тижня" про реструктуризацію Ощадбанком мільярдних боргів компаній, нібито пов`язаних з акціонером банку "Михайлівський" - Віктором Поліщуком (співвласник "Ельдорадо", "Гуллівера"; його дружина - нібито племінниця дружини російського прем`єра Медведєва) -див. тут.

Про судовий спір ліквідатора банку "Фінанси та кредит" на 1,4 млрд грн з компаніями, які пов`язують у т.ч. з В. Поліщуком, читайте тут.

Про фінансовий стан Платинум Банку (потребу докапіталізації; допущений дефолт по стабкредиту НБУ; проблеми з поверненням 250 млн грн депозиту для компанії "МТС-Україна"; розслідування правоохоронців щодо його акціонерів і посадових осіб) читайте тут.