Банк групи "Континіум": 70% кредитного портфелю - "інсайд"

Все про економіку та фінанси

Відповідно до звітності «Банку інвестицій та заощаджень» (підконтрольний групі «Континіум»), за підсумками трьох кварталів він задекларував прибуток 7,5 млн грн (за аналогічний період минулого року – 6 млн грн).

Чистий процентний дохід – 128 млн грн (за 9 місяців-2016 – 93,8 млн грн), витрати на формування резервів під знецінення кредитів – 75,4 млн грн (за 9 місяців-2016 – 9 млн грн).

Кредитний портфель банку в січні-вересні зменшився до 3,54 млрд грн (з 4,14 млрд грн на початок року), депозитний портфель – до 3,3 млрд грн (з 3,53 млрд грн).

За даними «Банку інвестицій та заощаджень», на кінець вересня обсяг кредитів пов’язаним особам у його портфелі склав 2,6 млрд грн, обсяг сформованих резервів – 165,2 млн грн. Таким чином, частка інсайдерських позик у кредитному портфелі (після вирахування резервів) – 69,6%.

Водночас банк вказує у звітності, що заборгованість пов’язаних осіб покрита заставою у вигляді депозитів на суму 1,5 млрд грн.

Про борги мережі WOG (підконтрольна групі "Континіум") перед банком "Форум" читайте тутПро молочні борги компаній групи "Континіум" перед Укрексімбанком див. тут і тут. Про борговий конфлікт WOG з компанією Новинського - тут. Про борги групи "Континіум" перед банком "Надра" - тут.

Про інсайдерські кредити в портфелі банку ПУМБ Р. Ахметова читайте тут, в "МіБ" П. Порошенка - тутв банку "Восток" Fozzy Group - тут, в банку "Кліринговий дім" і "Місто Банку" І. Фурсіна тут і тутв держбанках - тут