Відповідно до звітності «Банку інвестицій та заощаджень» (підконтрольний групі «Континіум»), за підсумками трьох кварталів він задекларував прибуток 7,5 млн грн (за аналогічний період минулого року – 6 млн грн).
Чистий процентний дохід – 128 млн грн (за 9 місяців-2016 – 93,8 млн грн), витрати на формування резервів під знецінення кредитів – 75,4 млн грн (за 9 місяців-2016 – 9 млн грн).
Кредитний портфель банку в січні-вересні зменшився до 3,54 млрд грн (з 4,14 млрд грн на початок року), депозитний портфель – до 3,3 млрд грн (з 3,53 млрд грн).
За даними «Банку інвестицій та заощаджень», на кінець вересня обсяг кредитів пов’язаним особам у його портфелі склав 2,6 млрд грн, обсяг сформованих резервів – 165,2 млн грн. Таким чином, частка інсайдерських позик у кредитному портфелі (після вирахування резервів) – 69,6%.
Водночас банк вказує у звітності, що заборгованість пов’язаних осіб покрита заставою у вигляді депозитів на суму 1,5 млрд грн.
Про борги мережі WOG (підконтрольна групі "Континіум") перед банком "Форум" читайте тут. Про молочні борги компаній групи "Континіум" перед Укрексімбанком див. тут і тут. Про борговий конфлікт WOG з компанією Новинського - тут. Про борги групи "Континіум" перед банком "Надра" - тут.
Про інсайдерські кредити в портфелі банку ПУМБ Р. Ахметова читайте тут, в "МіБ" П. Порошенка - тут, в банку "Восток" Fozzy Group - тут, в банку "Кліринговий дім" і "Місто Банку" І. Фурсіна тут і тут, в держбанках - тут.