Банк Ахметова подав в НБУ документи щодо виконання програми докапіталізації

Все про економіку та фінанси

Прес-служба банку ПУМБ повідомила, що 31 серпня 2016 року він передав у Нацбанк пакет документів, що «підтверджують виконання програми докапіталізації в повному обсязі шляхом внесення додаткових застав за проблемними кредитами, а також погашення частини кредитного портфеля» (цитата).

«На даний момент пакет документів знаходиться на розгляді в Нацбанку. Нагадуємо, в рамках стрес-тестування НБУ ПУМБ повинен бути докапіталізованим на 1,2 млрд грн», - констатується в повідомленні.

Окремо в ньому зауважується, що пакет документів був поданий регулятору вчасно.

Як писав Finbalance, глава правління банку ПУМБ Сергій Черненко на початку квітня визнавав, що цей банк взяв зобов’язання перед НБУ до 01 вересня збільшити капітал на 1,28 млрд грн. «Це може бути як пряме збільшення капіталу, так і кошти, отримані в результаті роботи з проблемною заборгованістю, - уточнював С. Черненко. - У Національний банк необхідно було подати лист, підписаний акціонерами, в якому вони беруть на себе такі зобов`язання. Такий лист є».

30 червня мали відбутися збори акціонерів банку ПУМБ. Водночас у порядку зборів, який був оприлюднений в системі розкриття інформації Нацкомісії цінних паперів і фондового ринку, відповідне питання не фігурувало.

Про фінансовий стан банку ПУМБ та інших бізнесів Р. Ахметова читайте тут.