Аудитор Промінвестбанку в НБУ очолила нагляд за банками

Все про економіку та фінанси

Згідно з офіційним повідомленням Нацбанку, директор департаменту внутрішнього аудиту "Промінвестбанку" Наталія Дегтярьова призначена директором департаменту банківського нагляду НБУ. До роботи вона приступить з 10 травня.

Раніше вказану посаду обіймала Катерина Рожкова. Із 18 січня 2016 року вона виконує обов’язки заступника голови Національного банку та відповідає за роботу блоку пруденційного нагляду.

Наталія Дегтярьова закінчила Тернопільську академію народного господарства. Трудову діяльність почалау відділі банківського нагляду Хмельницького регіонального управління Національного банку на посаді економіста.

З 1999 року працювала в комерційних структурах, обіймаючи посади керівника служби внутрішнього аудиту, директора кредитного департаменту тощо. У 2004-2009 роках була керівником служби внутрішнього аудиту ПАТ "Агрокомбанк" та ПАТ "Креді Агріколь Банк". З 2009 року обіймала посаду директора департаменту внутрішнього аудиту "Промінвестбанку".

Як зазначають у Нацюбанку, Наталія Дегтярьова працювала як в Національному банку, так і в комерційних структурах.

«Вона має 15-річний досвід керівника внутрішнього аудиту – незалежної служби, що не береучасті у безпосередній діяльності банку, а проводить перевірку ефективності систем управління ризиками, процедур контролю та керування. Такі компетенції нового директора Департаменту посилять роботу Національного банку в напрямку прозорого та незалежного контролю за діяльністю банків України, мета якого - захист інтересів клієнтів та вкладників», - констатується в повідомленні.

До функцій Департаменту банківського нагляду Національного банку належить здійснення ефективного банківського нагляду за банками усіх груп та філіями іноземних банків в Україні, а також застосування до банків адекватних заходів впливу відповідно до законодавства України.

Про фінансовий стан Промінвестбанку читайте тут.