АУБ: збиток "Альфа-Банку" в жовтні збільшився на 1 млрд грн – до 1,5 млрд грн.

Все про економіку та фінанси

Зі статистики Асоціації українських банків випливає, що в жовтні «Альфа-Банк» зафіксував збиток на 983 млн грн, внаслідок чого за підсумками 10 місяців він збільшився до 1,48 млрд грн.

Як писав Finbalance, ще в 1-му півріччі «Альфа-Банк» декларував прибуток 1,29 млрд грн, однак його фінрезультат різко погіршився в ІІІ кварталі, коли був зафіксований збиток 1,8 млрд грн (був другий за величиною негативний фінрезультат у банківській системі – після «рідного» уже для «Альфа-Груп» Укрсоцбанку).

Декларування «Альфа-Банком» збитків відбувається на фоні оголошеної у вересні докапіталізації банку на 4,7 млрд грн. Як зауважували в банку, це завершальний етап «планового виконання програми докапіталізації відповідно до вимог НБУ» (цитата з офіційної заяви фінустанови).

До речі, щодо "Укрсоцбанку". За даними АУБ, його збиток у жовтні збільшився на 284,7 млн грн - до 3,06 млрд грн. У банку ж раніше заявляли, що в жовтні в нього був незначний прибуток, тоді як в листопаді нові збитки на 3 млрд грн (як наслідок, вони зросли до 5,7 млрд грн).  

Рейтинг найбільш збиткових і прибуткових банків за 9 місяців див. тут, у т.ч. в ІІІ кварталі - тут. У яких банків у ІІІ кварталі був найбільший відтік коштів фізосіб читайте тут, а юросіб - тут; а за 9 місяців - тут. У яких банків найбільше безнадійних кредитів - тут, у яких найбільше інсайдерських кредитів - тут. Які банки - у найбільш "делікатному" стані див. тут.

Читайте детально про фінансовий стан ПриватбанкуОщадбанку,  Укрексімбанку,  Промінвестбанку,  СбербанкуУкрсоцбанкуАльфа-Банку,  Райффайзен Банку АвальВТБ Банку,  ПУМБ,  Укрсиббанку,  Укргазбанку.

Також див. про стан Платинум БанкуДіамантбанкуКредит Дніпро,  Траст,  ПівденнийБанку інвестицій та заощадженьВосток,  Мегабанку,  МІБ,  ГлобусФінбанкуМісто БанкуБМ БанкуТаскомбанку,  Індустріалбанку, А-банку, Кліринговий дім, Артем-Банку, Авангард, Апекс-БанкуФортуна-Банку