АРМА: "Укртранснафта" буде управляти трубопроводом "імені" оточення Медведчука

Все про економіку та фінанси

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрало переможцем конкурсу на передачу в управління частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара - Західний напрямок" компанію "Укртранснафта", пише "БізнесЦензор".

Як зазначається, другим учасником конкурсу було ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс", яке управляла трубопроводом до рішення про його арешт.

"Переможець повністю відповідав встановленим критеріям відбору та запропонував найбільш вигідні економічні пропозиції. Крім того, щодо іншої конкурсанта - ТОВ" ПрикарпатЗахідтранс "- ухвалою Вищого антикорупційного суду України від 23 лютого передбачена заборона на користування і розпорядження зазначеним активом", - підкреслюється в повідомленні.

У АРМА уточнили, що "Укртранснафта" готова забезпечити дохід від управління активом в сумі 29 млн грн, тоді як "ПрикарпатЗахідтранс" пропонував 26,5 млн грн. Запропонований "Укртранснафтою" гарантований платіж до держбюджету - 1,1 млн грн, тоді як конкурнет пропонував 1 млн грн.

Наступний етап відбору передбачає проведення оцінки активів і укладення договору про управління між Нацагентством і АТ "Укртранснафта".