Арістов: спершу - "ресурсний" законопроект, потім - проект держбюджету-2022

Все про економіку та фінанси

Верховна Рада може розглянути проект держбюджету на 2022 рік у другому читанні (законопроект №6000) у четвер за умови, що парламент розгляне у вівторок "ресурсний" законопроект №5600, повідомив голова парламентського комітету з питань бюджету Юрій Арістов, пише "Інтерфакс-Україна".

"Законопроект 5600 плануємо розглянути завтра, а проект держбюджету - у четвер. Це взаємопов`язані законопроекти, тож важливо розглядати їх саме в такій послідовності", - зазначив глава бюджетного комітету ВР.

За словами першого заступника голови Верховної Ради Олександра Корнієнка, "хотілося б" розглянути проект держкошторису-2022 на поточному тижні.

"Безпосередньо проект бюджету на наступний рік, 2022-й, ми очікуємо найближчим часом від уряду. І хотілося б, щоб цього тижня ми його розглянули, бо залишати такий важливий процес на останній пленарний тиждень (14-17 грудня) ризиковано, враховуючи, що далі у нас, згідно з календарним планом, немає діяльності у сесійній залі, а є діяльність на округах та в комітетах", - сказав перший віце-спікер на засіданні погоджувальної ради у понеділок.

Як повідомлялося, 2 листопада ВР ухвалила в першому читанні законопроект №6000 "Про державний бюджет України на 2022 рік" 273 голосами.