Арахамія підтвердив кадрові ротації у Кабміні, назвав кандидатів у міністри

Все про економіку та фінанси

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія підтвердив на брифінгу зміну голів у міністерствах оборони, реінтеграції, стратегічної промисловості,захисту довкілля, пише Liga.net.

На посаду міністра оборони замість Андрія Тарана буде запропоновано віцепрем`єра та міністра реінтеграції Олексія Резнікова. За словами Арахамії, міністерство вимагає швидких змін, і його має очолити досвідчений менеджер. Резніков довів свій професіоналізм та дипломатичні якості, а також має гарну репутацію у міжнародних партнерів, підкреслив Арахамія.

Місце Резнікова у Мінреінтеграції має зайняти нардепка зі "Слуги народу" Ірина Верещук, оскільки у фракції їй довіряють і знають, що вона впорається з цією роботою, сказав Арахамія.

На посаду міністра стратегічної промисловості замість Олега Уруського планують призначити голову митної служби Павла Рябікіна, але він не буде віце-прем`єром, сказав Арахамія. Він наголосив на менеджерському досвіді Рябікіна з управління авіаційною галуззю. Хто замінить Рябікіна, має визначитися Кабмін.

На посаду міністра довкілля Романа Абрамовського, який написав заяву про відставку, розглядається його перший заступник Руслан Стрілець. Через брак часу в середу його не буде призначено Радою, зазначив Арахамія, можливо, уряд поки призначить його виконувачем обов`язків міністра.

За словами Арахамії, міністр економіки Олексій Любченко ще не писав заяви про відставку. Якщо це станеться, на його посаду СН запропонує заступницю голови Офісу президента Юлію Свириденко.

Міністерка соцполітики Марина Лазебна поки що залишається на своїй посаді, оскільки в "Слузі народу" не хочуть втратити керованість міністерством під час ухвалення першого пакету законопроєктів про накопичувальну пенсію, заявив Арахамія. Наразі питання її відставки не розглядається.