Арахамія: новим главою митниці може стати екс-начальник розвідки прикордонної служби

Все про економіку та фінанси

Новим очільником Державної митної служби може стати екс-начальник Управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби В`ячеслав Демченко, повідомив журналістам голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, пише "Укрінформ".

"Так. Пан Демченко – головуючий прикордонної розвідки… Наша ідея в тому, щоб був такий митник-прикордонник з гідною заробітною платою, який фактично несе відповідальність за всі питання на кордоні. Є така концепція. Подивимося, як це буде працювати в такому пілотному режимі з паном Демченком", – заявив Арахамія, відповідаючи на запитання щодо можливого призначення Демченка на посаду голови Державної прикордонної служби.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні в четвер, 4 листопада, призначила Павла Рябікіна на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості. До цього він з листопада 2020 року очолював Державну митну службу.

Крім того, напередодні, 3 листопада, президент Володимир Зеленський звільнив В`ячеслава Демченка з посади начальника Управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби.