АМКУ дозволив Івахіву і Лагуру збільшити частки в компанії W.O.G. Holding Limited

Все про економіку та фінанси

Антимонопольний комітет України (АМКУ) повідомив, що 30 грудня надав дозвіл двом громадянам України на придбання акцій кіпрської компанії W.O.G. Holding Limited, що забезпечує досягнення 50% голосів у вищому органі управління компанії, пише "НВ".

В WOG повідомили виданню, що акціонери компанії Степан Івахів та Сергій Лагур «планують скористатися переважним правом з викупу 25% в компанії».

«Таким чином, доля кожного в компанії може досягти 50%», — зауважили в WOG.

За даними держреєстру, співвласниками юросіб компанії, крім Лагура та Івахіва, є також Софія та Роман Єремеєви — діти екс-нардепа Ігоря Єремеєва, який загинув в липні 2015 року після падіння з коня. Наприклад, в ТОВ "ВОГ Трейд" та "ВОГ Кард" дітям Єремеєва належить по 12,5%, а Івахіву та Лагуру — по 37,5%.

Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 400 об`єктів у всіх областях України. На сайті компанії вказано, що вона імпортує пальне з Литви, Румунії, Білорусі. WOG, крім торгівлі нафтопродуктами, розвиває мережу точок громадського харчування.

Група "Континіум" була заснована Єремеєвим, Івахівим, Лагуром та Петром Димінським. В 2017-му стало відомо, що Димінський продав частку в нафтовому бізнесі своїм партнерам.

Про банкрутство компаній, пов`язаних з мережею АЗС WOG, - тут.