Акції "Газпрому" обвалилися на 30% після відмови виплачувати дивіденди

Все про економіку та фінанси

Акції російського "Газпрому" на Московській біржі впали більш ніж на 30% після того, як на річних зборах акціонери відмовилися виплачувати дивіденди за 2021 рік. Про це повідомляє російський Forbes, констатує "БізнесЦензор".

Зазначається, що акції "Газпрому" на мінімумі торгувалися по 207,69 рубля, що на 30,2% нижче за ціну закриття минулої торгової сесії. Пізніше Мосбіржа зупинила торги цінними паперами компанії.

Котирування обвалилися після річних зборів акціонерів "Газпрому", де вони вирішили не виплачувати дивіденди за 2021 рік.

"Акціонери ухвалили рішення, що в поточній ситуації дивіденди за підсумками 2021 року виплачувати недоцільно", – повідомив заступник голови правління "Газпрому" Фаміл Садигов.

Наприкінці травня рада директорів "Газпрому" рекомендувала акціонерам виплатити дивіденди за підсумками 2021 року у розмірі 52,5 рубля на акцію. Такі дивіденди мали стати рекордними в історії компанії та всього російського фондового ринку – сумарно на виплати могло бути спрямовано 1,24 трлн рублів.