Акції Facebook впали на 26%: компанія втратила $240 млрд

Все про економіку та фінанси

Акції компанії Meta Platforms (нова назва Facebook) під час торгів у четвер, 3 лютого, подешевшали більш ніж на 26%, повідомляє CNN, констатує "НВ".

За підсумками торгів вартість Meta Platforms знизилася на 240 мільярдів доларів. Цей день став найгіршим із часів того, як акції компанії з`явилися на біржі.

Приводом для падіння вартості акцій стала не лише публікація фінансової звітності. Компанія також повідомила про невелике зниження кількості щоденних активних користувачів Facebook у США та Канаді порівняно з попереднім кварталом.

Днем раніше для компанії також були невдалі торги. Акції Meta впали більш ніж на 20%. Цікавим є той факт, що на початку торгів акції компанії подорожчали. Їхня ціна склала 323 долари за акцію.

Meta, як і раніше, неймовірно прибуткова: тільки минулого року вона отримала майже $40 млрд прибутку, в основному за рахунок реклами. Але Meta одночасно втрачає мільярди на Reality Labs, підрозділі, відповідальному за гарнітуру Quest VR, програмне забезпечення VR, майбутні окуляри AR та інші ініціативи, пов`язані з метавсесвітом.

Цей підрозділ втратив $10,2 млрд минулого року та повідомив про доходи в $2,3 млрд — статистика, яка включає продажі Quest і частку покупок додатків VR. При цьому Meta досі не розкрила кількість продажів Quest, хоча, за оцінками третіх осіб, це число становить близько 10 млн.