Акордбанк зберігає виплати працівникам, які призвані до лав Збройних Сил України

Все про економіку та фінанси

"Акордбанк" повідомив, що не знижуватиме посадові оклади своїм співробітникам, які боронять Україну в лавах Збройних Сил України, і надалі буде на постійній основі надавати фінансову допомогу у обсязі 100% довоєнної зарплатні.

«Навіть після прийняття Закону №7251, який звільняє роботодавців від необхідності виплачувати зарплату військовозобов`язаним, призваним на службу під час мобілізації, ми продовжимо проводити відповідні нарахування. Це наша принципова позиція і закликаємо всі компанії, які мають таку можливість, підтримувати воїнів, які боронять Україну», — зазначив голова правління "Акордбанку" Олексій Руднєв.

У червні "Акордбанк" повідомляв, що з початку війни росії проти України він передав 67 броньованих автомобілів і пікапів десантно-штурмовим військам та іншим підрозділам Збройних Сил України.

"Спочатку віддавали власні броньовані авто, а потім ще й придбали спеціально для захисників 38 броньованих авто і пікапів, які поїхали на передову.

Крім того, також були передані бронежилети, квадрокоптери, генератори та інші важливі речі, які допомагають нашим військовим щодня і щоночі захищати Україну", - йшлося в повідомленні Акордбанку.

Також банк зауважував, що в його додатку можна перерахувати кошти на потреби Збройних Сил України. Достатньо лише обрати «Оплата послуг» — «Підтримка армії» і перерахувати гроші. Клієнти та команда Акордбанку вже перерахували понад 75 млн грн на допомогу нашим військовим.