ЗМІ: Приватбанк наполягає - Суд Лондона не зняв арешт з активів Коломойського і Боголюбова

Все про економіку та фінанси

Арешт активів (WFO, Worldwide Freezing Order) екс-власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму $2,6 млрд залишиться в силі до розгляду в Апеляційному суді питання юрисдикції справи, повідомило агентству "ЛігаБізнесІнформ" джерело в Приватбанку.

Як зауважують журналісти, висновки адвокатів Коломойського-Боголюбова в банку називають "вибірковою подачею інформації", оскільки вони не враховують окремого рішення судді Фанкорта, яким він дав банку право на апеляцію.

"У рішенні Суду, яке було опубліковано в ЗМІ, дійсно йде мова про припинення арешту. Але цей висновок стосується тільки липневих слухань. 23 листопада суддя Фанкорт оголосив додаткове рішення, яким дав банку право на апеляцію, а також зберіг в силі арешт до розгляду справи в Апеляційному суді", - зазначив співрозмовник видання.

За його словами, рішення було оголошено усно, в документах суду його поки немає. У Привату є три тижні на підготовку апеляції, уточнюють в банку.

При цьому dt.ua з посиланням на текст судового рішення пише, що арешт активів діє до подачі апеляції, на яку є ще 21 день.

Раніше в повідомленні юридичної компанії Fieldfisher, яка представляє в суді інтереси колишніх власників Приватбанку, повідомлялося, що Високий суд Лондона відхилив справу Приватбанку проти Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, зобов`язавши банк повністю оплатити їх судові витрати в розмірі 7,5 млн фунтів протягом 28 днів.

"Суд встановив, що Всесвітній арешт активів (WFO) був помилковим, а Приватбанк штучно побудував справу так, щоб банк міг приєднати Коломойського і Боголюбова до розгляду", - стверджували юристи.

У Приватбанку спочатку підкреслювали, що WFO залишиться в силі до моменту розгляду апеляції. "Не дивлячись на те, що суддя визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайських дій - на суму приблизно від $329 млн до $1,2 млрд, - він прийшов до висновку, що англійський суд не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів" , - йдеться в одному з офіційних релізів банку.