ЗМІ: ФБР розслідує, чи відмивав Коломойський кошти в США

Все про економіку та фінанси

ФБР веде розслідування щодо Ігоря Коломойського стосовно можливих фінансових злочинів, включно з відмиванням коштів, повідомляє видання The Daily Beast з посиланням на три джерела, пише “Українська правда”.

"За даними джерел, слідчі вивчають інформацію про ймовірні фінансові злочини, включно з відмиванням коштів. За їх інформацією, розслідування широкомасштабне і триває досить давно. Коломойському не були пред`явлені звинувачення у жодному злочині, а адвокат, який його представляє, заявив, що той відкидає будь-які правопорушення", - йдеться у статті.

"Пан Коломойський категорично заперечує, що він відмивав якісь кошти в США", - сказав Майк Салліван, адвокат юридичної фірми Ashcroft Law Firm, яка представляє інтереси олігарха.

"Він - бізнесмен. Його банк захопив уряд, стверджуючи, що той перебуває на межі краху. Ця інформація виявилася хибною", - додав адвокат.

"Прокуратура США у Північному окрузі Огайо бере участь у розслідуванні, оскільки Коломойський має там інвестиції", - пише газета з посиланням на Kyiv Post.

Як зазначається, за даними Financial Times, олігарх зараз живе у Тель-Авіві (Ізраїль). Експерти у правоохоронних органах стверджують, що його нинішнє місце перебування може ускладнити будь-які спроби США щодо екстрадиції.

Речник ФБР Тіна Джагерсон у коментарі для "Радіо Свобода" констатувала, що відповідно до політики Міністерства юстиції США Федеральне бюро розслідувань країни «не підтверджує і не заперечує існування будь-якого розслідування».