ВТБ судиться з VS Energy за $15 млн, інший позичальник - Fozzy - працює з "Альфою"

Все про економіку та фінанси

Згідно з ухвалою Госпсуду Одеської області від 22 лютого, ВТБ Банк намагається стягнути з «Одесаобленерго» 15 млн дол (392 млн грн), пишуть «Українські новини».

Нагадаємо, що ВТБ Банк підконтрольний російському держбанку ВТБ, а «Одесаобленерго» - російській VS Energy (серед кінцевих бенефіціарів називають Олександра Бабакова, Михайла Воєводина, Євгена Гінера).

Як писав Finbalance, в грудні 2015 року VS Energy домовилася з «Альфа-Банком» (Україна) про реструктуризацію боргів на 70 млн дол.

ПрАТ «Фоззі Груп» повідомило в системі розкриття інформації НКЦПФР, що на загальних зборах його акціонерів, які заплановані на 23 березня, буде розглянуте в т.ч. питання про надання згодом на поручительство компанії перед Альфа-Банком за виконання ТОВ «Сільпо-Фуд» у повному обсязі своїх обов’язків за договором про відкриття кредитної лінії з лімітом 75 млн дол на строк до 4 років.

Крім цього, на порядку денному також питання про надання згодом на збільшення обсягу відповідальності компанії за договором поруки від 23.07.2013 щодо виконання ТОВ «Експансія» у повному обсязі своїх обов’язків за по кредитній лінії від 02.07.2007, відкритої «Альфа-Банком».

Про боргові спори між ВТБ Банком і Fozzy Group на 2 млрд грн читайте тут.