7,96 грн за куб: уряд обмежив вартість газу для населення від постачальника "останньої надії"

Все про економіку та фінанси

Кабмін зобов`язав переможця конкурсу на постачальника "останньої надії" (Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"), з 1 жовтня по 30 листопада постачати газ побутовим споживачам за ціною не вищою за 7,96 грн/куб.м з урахуванням ПДВ. Відповідне рішення уряд ухвалив 25 жовтня, про що свідчить постанова №1102, пише "БізнесЦензор".

Крім того, переможець конкурсу на постачальника "останньої надії" зобов`язаний постачати газ бюджетним установам та закладам охорони здоров`я за ціною не вище 16,8 грн/куб. метр з ПДВ.

Уряд також зобов`язав "Оператора ГТС України" за участю операторів газорозподільних систем (ГРС) автоматично включити в портфель постачальника "останньої надії" спожиті з 1 жовтня 2021 року обсяги природного газу бюджетниками (включно з комунальними та держустановами), постачання яким не здійснювалося жодними постачальниками.

Нагадаємо, що ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила на жовтень ціну на газ для споживачів палива від постачальника "останньої надії" на рівні 16,56 грн/куб.м, що на 4,56 грн більше, ніж було у вересні – 12 грн/куб.м.

Річний "фіксований" тариф "Нафтогазу" для населення становить 7,96 грн/куб.м.