26,9 млрд грн на тарифну субвенцію і 19 млрд - на дороги: Зеленський підписав закон

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет на 2021 рік" (щодо реалізації інфраструктурних проектів та розвитку об`єктів соціально-культурної сфери), який Верховна Рада прийняла 2 грудня, інформує "БізнесЦензор".

Початково законопроєктом пропонувалося збільшити доходи держбюджету на 2,5 млрд грн та спрямувати ці кошти "Укравтодору" на будівництво та ремонт автошляхів (1 млрд грн), на збільшення субвенцій місцевим бюджетам на ремонт та будівництво комунальних доріг (1 млрд грн), а також формування статутного капіталу національного авіаперевізника (500 млн грн).

Однак до другого читання доходи та видатки держбюджету збільшено вже на 48,65 млрд грн. У тому числі 26,9 млрд грн додатково спрямовано на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах. Ще 19,25 млрд грн додатково виділено "Укравтодору" за бюджетною програмою "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". Крім того, 1,56 млрд грн виділено Міноборони на оплату праці.