2 тис грн - дорослим і 3 тис грн - дітям: переселенці зможуть подати заявки в "Дії" з 20 квітня

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський повідомив, що кожен переселенець може отримати грошову допомогу на проживання: "Щомісячно це 2 тисячі гривень на дорослого та 3 тисячі гривень на дитину. Оформити можна в найближчому ЦНАПі, органах соцзахисту, а вже від середи – в «Дії»".

Глава держави зазначив, що триває евакуація людей із районів, охоплених бойовими діями. Уряд розгортає спеціальні пункти для забезпечення тимчасового проживання людей і надання грошової допомоги одразу на залізничних станціях та вокзалах.

"Триває збір заяв через «Дію» щодо зруйнованого чи пошкодженого житла. Обов`язково подавайте заяви, якщо втратили квартиру, будинок або якщо вони пошкоджені обстрілами.

Закликаю роботодавців, хоч як це важко, намагатися залучати переселенців до роботи. Зараз кожне збережене й кожне додаткове робоче місце – це допомога захисту держави у війні.

За кожного переселенця, якого бізнес бере на роботу, підприємство отримає від держави співфінансування витрат на оплату його праці. Це 6 тисяч 500 гривень. Заяву також можна буде подати на порталі «Дія»", - констатував В. Зеленський.