1000 грн за вакцинацію зможуть отримати в т.ч. підлітки віком від 14 років, - рішення уряду

Все про економіку та фінанси

Прем`єр Денис Шмигаль повідомив, що крім стандартних цілей на спорт, кіно, театри, подорожі, кошти програми "єПідтримка" можна буде витрачати на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

«Уряд сьогодні розширив ініціативу президента. Також скористатися програмою єПідтримка відтепер зможуть повністю вакциновані підлітки віком від 14 років», — зауважив Д. Шмигаль.

За словами глави Кабміну, люди віком від 60 років вже витратили понад 132 млн грн на лікарські засоби за 9 днів після розширення програми. Загалом у межах єПідтримки українці витратили 2,3 млрд грн.

Д. Шмигаль підкреслив, що уряд продовжує працювати над подальшим розвитком програми, зокрема поширенням її дії на комунальні послуги.

Крім того, Кабінет Міністрів підтримав протокольне доручення Міністерству економіки, Міністерству соціальної політики та Міністерству цифрової трансформації протягом тижня напрацювати рішення, яке надасть можливість вакцинованим людям з інвалідністю І та ІІ групи купувати в межах програми лікарські засоби.