1000 грн за вакцинацію: з держбюджету в 2021 році буде виділено 8 млрд грн, - Шмигаль

Все про економіку та фінанси

На виплати вакцинованим від коронавірусу цього року з держбюджету виділять 8 млрд грн, замість 3 млрд грн, як планували раніше, повідомив прем`єр Денис Шмигаль на засіданні уряду, пише "Укрінформ".

«Оскільки очікуємо збільшення звернень, прийнято рішення збільшити суму, яка буде спрямована на виплати українцям вже цього року до 8 млрд грн. Найближчим часом Верховна Рада має розглянути це питання», - зазначив Шмигаль.

Він вкотре наголосив на тому, вакцинація залишається національним пріоритетом. «Це питання безпеки країни, тому уряд продовжує впровадження програми виплат по 1 тисячі гривень для усіх вакцинованих. Ініціативна президента реалізується у кілька етапів. На старті програма отримання коштів відбуватиметься через додаток "Дія". Це найшвидший та найпростіший спосіб. Фактично 100 офлайн пунктів підтримки "Дії" надаватимуть допомогу по всій Україні. Ціль програми – підтримати бізнес, який постраждав внаслідок пандемії, простимулювати вакцинацію у державі», - сказав Шмигаль.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував, що з 19 грудня в Україні запрацює програма з надання 1 тис. гривень громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.