1000 грн за вакцинацію: перші 500 млн грн уже спрямовано на виплати, - прем`єр

Все про економіку та фінанси

Перші 500 млн грн уже спрямовано на виплати по 1 тис. грн у межах програми "єПідтримка", повідомив прем`єр-міністр Денис Шмигаль у Верховній Раді, пише "Інтерфакс-Україна".

"Учора перші 500 млн грн тестувальники програми вже отримали, а з 19 грудня кожен (вакцинований) українець зможе отримати 1 тис. грн", - сказав глава уряду.

Як повідомлялося, Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Альфа Банк, А-Банк, monobank (проект Універсал Банку) стали першими, хто приєднався до програми "єПідтримка" вакцинованим громадянам з виплати 1 тис. грн.

За умовами програми картки діятимуть чотири місяці з дня отримання коштів. Відповідно, зараховані кошти необхідно витратити за цей період.

Згідно з ухваленими змінами до держбюджету-2021, кожен українець, який одержав дві вакцини проти COVID-19, зможе отримати 1 тис. грн на спорт, подорожі та відвідування культурних закладів. Пізніше до цього списку було додано ще книги.

Раніше прем`єр заявляв, нині вакциновано проти COVID-19 двома дозами понад 12 млн громадян. У трьох регіонах країни більше ніж 50% дорослого населення вакциновано принаймні однією дозою.