ЗМІ: позачергове засідання ВР у четвер не відбудеться

Все про економіку та фінанси

За неофіційними даними джерел "Радіо Свобода" в "Слузі народу", позачергове засідання Верховної Ради, яке планували провести у четвер 26 березня, перенесли на суботу 28 березня. 

Як зазначається, причина – неготовність законопроектів, які хочуть винести на розгляд.

Загалом у порядку денному має бути низка економічних документів, зокрема, пов’язаних і зі змінами до бюджету. Також на голосування хочуть винести законопроект, який гарантує неповернення виведених з ринку банків до колишніх власників і описує механізм компенсації для них, якщо рішення НБУ про визнання банку неплатоспроможним за рішенням суду виявилося неправомірним.

Наразі офіційної інформації про проведення позачергового засідання на сайті Верховної Ради немає, однак 22 березня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков попередив про його проведення, не називаючи дати.

«Ми готуємося до позачергового засідання Верховної Ради… Колеги напрацьовують ряд законопроєктів, вони майже готові», – зазначив він.

Раніше була інформація, що не всі члени пропрезидентської фракції готові бути присутніми на позачерговому засіданні через ситуацію, яка склалась з поширенням коронавірусу серед депутатів Верховної Ради.

Зокрема, 23 березня стало відомо, що серед інфікованих парламентарів є «слуга народу» Руслан Горбенко. Також лікування від коронавірусу нараpі проходять депутат групи «Довіра» Сергій Шахов та позафракційний депутат Сергій Рудик.