ЗМІ: наглядова рада УЗ пропонує уряду призначити Жмака новим главою правління

Все про економіку та фінанси

Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" проголосував за призначення головою правління компанії члена наглядової ради аеропорту "Бориспіль" Володимира Жмака, пише Liga.net з посиланням на два джерела, один з яких фіналіст конкурсу на пост глави УЗ.

Також цю інформацію підтвердив екс-директор УЗ з розвитку бізнесу Андрій Рязанцев: "За моєю інформацією, наглядова рада УЗ 12 серпня проголосувала за призначення Володимира Жмака главою правління УЗ. За - шість, проти - нуль, утримався - один (німець Крістіан Кун, аргументував тим, що не був присутній при розгляді кандидатів на інтерв`ю)".

Володимир Жмак - член наглядової ради аеропорту "Бориспіль". До цього Жмак працював заступником голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі (2015-2016 роки), займав керівні посади в групі нафтових компаній ТНК-BP і був радником президента компанії "Київстар" Ігоря Литовченка.

У кінці січня наглядова рада звільнила Євгена Кравцова, а 4 лютого Кабмін погодив це рішення. З середини квітня виконуючим обов`язки голови правління УЗ є Іван Юрик. Пошук, відбір і співбесіди розтягнулися на сім місяців. Для цього найняли компанію Boyden.  

Вчора міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що Кабмін наступного тижня в середу має намір розглянути кандидатуру на посаду керівника АТ "Укрзалізниця".

Нині в. о. голови правління "Укрзалізниці" є Іван Юрик.