НБУ: апеляційний суд зупинив розгляд справи щодо поруки Коломойського по рефінансу

Все про економіку та фінанси

Київський апеляційний суд зупинив провадженння в справі про розірвання особистих порук Ігоря Коломойського перед НБУ за кредитами рефінансування на 9,2 млрд грн, які були надані до націоналізації Приватбанку, пишуть "НВ Бізнес" та "Інтерфакс-Україна" (з посиланням на інформацію Нацбанку).

Як зазначається, таким чином, суд апеляційної інстанції задовольнив відповідне клопотання Приватбанку, яке підтримав НБУ.

У рамках цього спору Нацбанк оскаржує квітневе рішення Печерського райсуду Києва від 22.04.2019, яким було задоволено позов Ігоря Коломойського про розірвання порук.

Як констатується, провадження зупинено до винесення судового рішення в іншій справі - щодо визнання незаконною націоналізації Приватбанку (в квітні Окружний адмінсуд м. Києва задовольнив відповідний позов Ігоря Коломойського).

Нагадаємо, в жовтні Госпсуд м. Києва також зупинив провадження в справі за позовом І. Коломойського і Triantal Investments LTD до Міністерства фінансів про повернення їм акцій Приватбанку - знову ж таки до набрання законної сили рішення в згаданій справі про визнання незаконною націоналізації Приватбанку.

У Нацбанку заявили журналістам, що Шостий апеляційний адмінсуд сформував колегію суддів для розгляду апеляційної скарги НБУ, Кабміну і Приватбанку щодо скасування рішення Окружного адмінсулу м. Києва про визнання націоналізації Приватбанку незаконною.