Зеленський: впливу Сороса не відчуваю, це перебільшення, в уряді мають бути різні люди

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський в інтерв`ю агентству "Інтерфакс-Україна" зазначив, що не відчуває якогось впливу американського фінансиста-мільярдера Джорджа Сороса на Україну.

"Я не знайомий з людиною на прізвище Сорос. Ніколи з ним не зустрічався. Я точно не один з "соросят". Напевно, є люди, які навчалися за кошти тих чи інших донорських фондів, і працювали в компаніях, які були засновані такими фондами. І один з таких фондів - це фонд Сороса. Я розумію, що фактично вони отримали з фонду цієї людини гроші, за які навчалися за кордоном. Питання впливу пана Сороса на Україну - я його не відчуваю. Я думаю, що це все перебільшення" , - сказав глава держави.

В. Зеленський зазначив, що чув і сприймає з гумором термін "соросята", які використовують деякі депутати навіть з фракції "Слуга народу" щодо нинішнього Кабінету Міністрів.

При цьому президенту не подобається ситуація, якщо весь уряд "однаковий". "Це означає, що не існує іншої думки. Якщо немає іншої точки зору, то іноді можуть бути фатальні помилки. Тобто тобі потрібно чути різні речі, різні прогнози, різні ризики. Тому, мені здається, що повинні бути різні - і "соросята", і "антисоросята", якщо хочете так їх називати", - вважає він.

Зеленський підкреслив, що члени уряду, працюючи разом, в першу чергу повинні виконувати свої завдання.

Президент зазначив, що нинішній Кабмін був сформований з молодих людей, які не зацікавлені брати хабарі, в них інша ментальність, і вони "налаштовані на сам процес". При цьому він вказав, що зараз є питання щодо змін в уряді, до деяких людей.

"Мені здається наша модель - це молоді люди із західною освітою, плюс наші досвідчені, які розуміють в" апаратці" цій, у вертикалі, які розуміють, що там "на землі", як-то кажуть, відбувається. Це поєднання може побудувати концепцію нашої країни", - сказав В. Зеленський.