Зеленський: у команді є конфлікти, вони заважають працювати, когось втратимо

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський в інтерв`ю "Інтерфаксу-Україна" підтвердив, що в його команді є конфлікти.

"Є конфлікти. Вони заважають працювати. Я завжди проти таких конфліктів, оскільки в них немає переможців, і не буває нічиїх. На жаль. Тому ми втрачаємо або час, або втрачаємо людей. А всі, хто працюють в Офісі, вони всі професійні люди. тобто ми 100% когось будемо втрачати. ​​Тому, що ти не можеш жити в постійному конфлікті. Ось і все", - сказав глава держави.

В. Зеленський також зазначив, що він працює не тільки з тими людьми, яким довіряє.

"Просто це трохи різні питання, - з ким я працюю і кому довіряю. Якщо ми говоримо, з ким я працюю, то в Офісі президента у мене є дві-три людини, яких я знаю давно. З іншими ми почали працювати або протягом виборчої кампанії, або після того, як перемогли, познайомилися, або ці люди, коли ще нас не було, працювали тоді в Адміністрації президента", - зауважив президент.

Глава держави навів приклад, що в нинішньому Кабінеті Міністрів був єдиний міністр, якого він знав з університетських часів - екс-міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, і то її, за словами В. Зеленського, не можна було назвати "його людиною".

"Після університету я її не бачив. Тобто це не моя людина. Ми просто вчилися в одному вузі, тому ми знали один одного", - додав він.

Говорячи про довіру, президент розповів, що він довго не довіряє людям, але потім, коли вже довірився людині, ніхто не може його переконати, що це не та людина, яка "чомусь там займається поганим, недобрим".

"Я дуже складно розлучаюся з людьми, дуже складно", - підкреслив він.