Зеленський під час наради з бізнесом зателефонував главі Укрексімбанку

Все про економіку та фінанси

Після того, як бізнесмени Хмельниччини заявили, що мають труднощі з реструктуризацією власних кредитів взятих в Укрексімбанку, президент Володимир Зеленьский особисто зателефонував голові банку Євгену Мецгеру. Це відбулося під час зустрічі президента з бізнесом на Хмельниччині, пише "Економічна правда".

Підприємці скаржилися президенту, що протягом місяц намагалися реструктуризувати кредиту, спілкуючись з членом правління банку.

Як зазначається, після першої телефонної розмови членів делегації президента з Мецгером, той заявив що питання вирішить керівник філії у Хмельницьку Тетяна Лундишева, проте ця відповідь не влаштувала бізнесменів. Після цього Зеленський особисто зателефонував до Мецгера.

"Люди скаржаться, що ви не видаєте ніяких кредитів. А також на те, що банк не надає відтермінування сплати тіла кредиту. Для чого ти відправляєш їх до Лундишевої, якщо бізнесмени не можуть вирішити питання у Києві?.. Жень, послухайте мене, тут не питання однієї компанії, це різні компанії. Значить це відбувається у вас по всій країні. Це глобально вирішуєте ви", - заявив Зеленський.

"...У вас немає рішення в банківській системі, що ви людям даєте відтермінування, наприклад, на рік. Коли ви це зробите і скомунікуєте із суспільством, питання виникати не будуть. Будь ласка прийміть таке рішення, щоб люди могли погашати кредити через рік. У них зараз немає грошей через коронавірус", - резюмував Зеленський.