Зеленський: окремо вислухав думки керівників держбанків, хто може очолити НБУ

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський заявив, що провів зустрічі з представниками державних і комерційних банків України, на яких заслухав пропозиції щодо кандидатури голови НБУ, повідомляє прес-служба глави держави.

«Я зробив три великі дискусійні зустрічі в межах професійного діалогу. Я зустрівся з усіма головами державних банків України, хотів від них отримати і кандидатуру (голови НБУ. – ред.), і їхнє особисте враження через цю ситуацію. Всі досить спокійно сприймають звільнення голови НБУ. Всі не бачать ризиків», – сказав Глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ в Одеській області.

Володимир Зеленський також повідомив, що зустрівся зі всіма заступниками голови НБУ та представниками комерційних банків України.

«Всі три списки, які запропонували ці три «столи» банківського сектору, ми вивчаємо і через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, які в них статки і професійний рівень. Від банкірів я вже це отримав», – зазначив президент.

Він наголосив, що він не бачить жодної проблеми у проведенні зустрічей з кандидатами, запропонованими на посаду голови НБУ, і зауважив, що мав професійні стосунки з Яковом Смолієм.

«У нас дуже непогані відносини не тільки на професійному, а й на людському рівні», – сказав Володимир Зеленський.