Зеленський говорив з місією МВФ про Приватбанк та НБУ

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із заступником директора Європейського департаменту МВФ Джулією Козак і керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом, повідомляє прес-служба глави держави.

Як зазначається, під час зустрічі обговорювалася програма підтримки Фондом “амбітного порядку денного реформ в України, який реалізується Президентом України та українським урядом і спрямований на підтримку макроекономічної стабільності та зростання економіки” (цитата).

Володимир Зеленський зазначив, що менш ніж за місяць роботи новообрана Верховна Рада ухвалила низку законів, що спрямовані на "реформування фінансового сектору, детінізацію економіки та реальну боротьбу з корупцією".

«Я запевняю у повній підтримці структурних реформ в економіці, незалежності Національного банку та всебічного розслідування зловживань у банківському секторі», – заявив Президент.

Крім того, сторони торкнулися питання подальших реформ енергетичного сектору та ситуації щодо Приватбанку.

Президент зазначив, що подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом є важливим елементом посилення довіри до України з боку іноземних інвесторів і міжнародних партнерів.

У зустрічі також взяли участь прем`єр-міністр Олексій Гончарук і міністр фінансів Оксана Маркарова.