Зеленський: ми хочемо в ЄС, але деякі країни не хочуть нас там бачити

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський під час прес-марафону підтвердив курс на євроінтеграцію України, заявивши, що на жаль, не всі країни Європи хочуть бачати Україну членом блоку, пише "Європейська правда".

"Всі знають, що ми хочемо євроінтегруватися, попасти в Євросоюз, бути європейською країною. Це рішення людей, які є українцями. Це найголовніше. Я підтверджую і підтримую цей курс", - сказав Зеленський.

Проте він підкреслив, що зближення з ЄС – це дорога з двостороннім рухом, а деякі члени блоку – проти євроінтеграції України.

"Ми повинні наближатися, ми хочемо. Але ми хочемо, щоб всі хотіли нас там бачити. Є деякі країни в Європі, які не бачать Україну і в Європейському союзі… і коли розмова про НАТО чи про ще щось", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що цьому є "різні причини", додавши, що сподівається на налагодження відносин з цими країнами.

"Я хотів би, щоб у нас налагодились нормальні відносини з усіма країнами, які поки що не підтверджують таку ж потужну підтримку, як ви (поляки – Ред). Я думаю, що це нас обов’язково чекає", - сказав Зеленський, відповідаючи на питання польського журналіста.