Зеленський: Данилюк хотів бути прем’єром, його відставка не пов’язана з Приватбанком

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський заявляє, що відставка Олександра Данилюка з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони України не пов`язана з Приватбанком, при цьому зазначає, що Данилюк хотів обійняти посаду прем`єр-міністра й мав складні відносини з главою Офісу президента Андрієм Богданом, пише "Інтерфакс-Україна".

"Я не згоден із паном Данилюком. Я думаю, що Данилюк знає мене дуже добре і знає, що я завжди ставився до нього дуже добре... Я не згоден з його позицією, що він пішов через ПриватБанк. Думаю, це було некоректно", - сказав Зеленський під час прес-марафону в четвер у Києві.

Президент зазначив, що під час підписання заяви питання, що звільнення пов`язане з ПриватБанком, Данилюк не порушував. "Саша хотів бути прем`єр-міністром України. Я сказав йому чесно, що ти справді нормальна професійна людина, але я обрав іншу кандидатуру", - сказав глава держави.

Крім того, він додав, що також мали місце складні стосунки Данилюка та Богдана.

Зеленський наголосив, що Данилюк написав заяву про звільнення перед візитом української делегації до США, і, на його думку, він чекав, що заяву не буде задоволено.