Зеленський - про кредитні ставки: будемо рухатися до 5-6%

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність знизити ставку за кредитами для населення до 5-6% річних. Про це він сказав під час зустрічі з представниками туристичної галузі в Кам`янці-Подільському (Хмельницька обл.), пише УНІАН.

«Кредити ми дотиснемо в будь-якому випадку. Кредити для населення ми все одно зробимо максимум... Ми будемо рухатися до 5-6%, це дуже складно, але ми будемо до цього рухатися. Ми вже зробили 10,5% для «Укравтодору», вона прив`язана до облікової ставки НБУ», - сказав президент.

Нагадаємо, 20 травня під час прес-конференції президент Зеленський заявив про необхідність підтримки населення України кредитами.

«Також на технічному рівні ми "дотиснемо" банківську систему України, попри те, що вона у нас дуже незалежна, ми дотиснемо», і банки будуть не дуже акуратними, видаючи кредити нашому населенню. Тому що населенню треба допомагати, особливо зараз, коли криза не в Україні, а криза у світі. Це світова криза, але ми будемо думати про нашу країну і наших громадян», - підкреслив тоді глава держави.