Зеленський - Кабміну: опрацюйте питання спрощення переміщення товарів в ОРДЛО

Все про економіку та фінанси

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розглянути спрощення процедури переміщення громадян і товарів через лінію розмежування на Донбасі. Про це йдеться в указі №738 від 7 вересня, пишуть "Українські новини".

"Кабінету Міністрів України невідкладно вжити заходів щодо опрацювання питання про спрощення в`їзду осіб, переміщенні товарів на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях та про виїзд осіб, переміщення товарів із цих територій", - сказано в ньому.

Також Кабміну пропонується організувати надання медичної допомоги, допомоги у пересуванні осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на пунктах в`їзду/виїзду, на яких здійснюються заходи контролю.

В указі наголошується, що необхідно чітко унормувати питання облаштування, утримання і функціонування КПВВ, забезпечити поліпшення умов проїзду і безпеки руху шляхом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Н-21 Старобільськ - Луганськ - Хрустальний - Макіївка - Донецьк (на ділянці Старобільськ - Щастя) і Т1306 Сєвєродонецьк - Новоайдар.

Генеральний штаб Збройних сил має надати цілодобову охорону та освітлення місць зберігання будівельних матеріалів, а також залучених до виконання ремонтно-відновлювальних робіт автотранспортних засобів та спеціалізованої інженерної техніки.

Крім того, Генштабу слід забезпечити своєчасне виконання робіт із монтажу тимчасової мостової конструкції з метою створення зручних умов для проходу громадян на період проведення ремонтно-відновлювальних робіт мостового переходу через річку Сіверський Донець і безперебійне функціонування КПВВ "Станиця Луганська".