Ярославський купив у Пінчука банк "Кредит Дніпро", главою правління призначений Панов

Все про економіку та фінанси

Банк "Кредит Дніпро" повідомив, що 3 серпня між компанією «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка виступає єдиним акціонером банку, та Олександром Ярославським, власником та президентом групи DCH, укладено угоду про відчуження 100% акцій у статутному капіталі "Кредит Дніпро".

30 липня О. Ярославський отримав від НБУ погодження прямого набуття істотної участі в розмірі 100% акцій у статутному капіталі банку "Кредит Дніпро".

"Внаслідок укладання означеної угоди Олександр Ярославський стає кінцевим бенефіціарним власником фінустанови", - йдеться в повідомленні "Кредит Дніпро".

Наглядова рада банку "Кредит Дніпро" ухвалила рішення про припинення повноважень та звільнення з посади голови правління банку Олени Малинської з дати укладання угоди про відчуження 100% акцій у статутному капіталі фінустанови.

Новий акціонер призначив на посаду голови правління банку "Кредит Дніпро" з 4 серпня Сергія Панова, кандидатуру якого погоджено Нацбанком.

"У зв’язку зі зміною власника припиняються повноваження чинного складу наглядової ради фінустанови. Нові члени наглядової ради вступлять у свої повноваження відразу після погодження їх кандидатур Національним банком України", - йдеться в заяві банку "Кредит Дніпро".

Про фінансовий стан банку - тут.